2014 ZPHU "JOBIMET" Józef Bardłowski

       Kontener Uniwersalny KU-500

       Kontener uniwersalny wykorzystywany jest do przewozu materiałów budowlanych, gruzu, a także do transportu pasz stałych i sypkich. Kontener wykonany został z blachy stalowej o grub. 2mm. Maksymalna ładowność wózka - 500 kg. Ostre końce ścianek zabezpieczono uszczelką oraz zastosowano dodatkowe wzmocnienie prętem średnicy 5 mm. Skrętne tylne koła o średnicy O160 mm wyposażone w hamulec umożliwiają swobodną jazdę, a cztery uchwyty górne ułatwiają transport dźwigiem na odpowiednią wysokość. Wykonany jako cynkowany ogniowo lub malowany proszkowo.


ZOBACZ ULOTKĘ >> KU-500
Transporter Płyt TP-250

       Transporter przeznaczony jest do transportu wszelkiego rodzaju płyt: stolarskich, sklejki oraz suchego tynku. Po rozłożeniu służy jako stół: montażowy lub do cięcia płyt. Wykonany jest z profili stalowych w postaci kratownicy, malowanych proszkowo. Podstawa został zbudowana z dwóch części współpracujących przegubowo. W czasie transportu pracują dwa koła pneumatyczne (O260 - O320) na osi głównej. Dzięki zastosowanej zapadce istnieje możliwość ustawienia ramy w pozycji poziomej - do prac montażowych. Zamontowane trzy ruchome nóżki umożliwiają swobodne ręczne odłożenie przewożonego materiału. Udźwig do 200 kg.


ZOBACZ ULOTKĘ >> TP-250
Transporter Okien - Drzwi TOD-250

       Transporter służy do transportu ciężkich okien, drzwi wewnętrznych magazynu jak i na budowie. Wykonany w postaci platformy z rolkami najazdowymi do wsuwania ładunku (drzwi, okna). Dzięki specjalnej dźwigni łatwo jest opuszczany i podnoszony. Do przemieszczania służą 2 koła pneumatyczne średnicy O400. Ładunek w pionie mocowany jest za pomocą ścisku z regulowana wysokością. Prosty w obsłudze, niezbędny do transportu. Udźwig max. do 250 kg.

ZOBACZ ULOTKĘ >> TOD-250

       Wózek Hydrauliczny WH-1500

        Wózek Hydrauliczny służy do transportu wewnątrz zakładowego. Wykonany z odpowiednich profili malowanych proszkowo, posiada skrętny przód i tył co umożliwia swobodne przewożenie dowolnych ładunków. Stelaż wózka jest podnoszony dzięki zastosowaniu specjalnego systemu podnoszącego wyposażonego w układ hydrauliczny. Dodatkowe uchwyty ułatwiają widłakowi postawienie na wózku palety z materiałami. Wózek wyposażony jest w koła gumowe o średnicy O400 mm pełne lub pneumatyczne. Maksymalna nośność wózka wynosi 1500 kg.

ZOBACZ ULOTKĘ >> WH-1500

       Podnośnik Płyt PP-50

       Podnośnik Płyt przeznaczony jest do podnoszenia wszelkiego rodzaju płyt kartonowo-gipsowych, OSB itp. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego systemu podnoszącego istnieje możliwość podniesienia płyty na wys. ok. 4,3 m. Stelaż w kształcie rozciągniętej litery H umożliwia stabilność podnoszonego materiału.


ZOBACZ ULOTKĘ >> PP-50

        Skrzynia narzędziowa SN-S/SN-J

       Skrzynia narzędziowa służy do przechowywania oraz transportu narzędzi i materiałów na budowie. Używana przez elektryków, hydraulików, ślusarzy i spawaczy. Wykonana z blachy stalowej gr. 2 i 3mm. Do przemieszczania służ cztery koła o średnicy O200 oraz 4 zaczepy do podnoszenia. Wewnątrz skrzyni znajduje się półka na drobne elementy. Skrzynia wyposażona jest w specjalne zamknięcie trudne do otwarcia. Malowana proszkowo na kolor RAL 5015 lub inny kolor na życzenie klienta.

ZOBACZ ULOTKĘ >> SN-S/SN-J
Wózki transportowe
Rozdzielnie elektryczne
Złącza kablowe
Skrzynki osłonowe
Słupy oświetleniowe
Wózki transportowe
Grille / Rollbary / Ruszty
Ślusarstwo budowlane
Konstrukcje stalowe
Kliny pokładu
Wyposaż. kontenerowców

Usługi
Sprzedaż

ZPHU "Jobimet"
Józef Bardłowski

NIP 542-001-17-57
ul. Usługowa 15
15-521 Zaścianki
tel. (85) 740 22 99
tel./fax. (85) 742 53 33
II zakład produkcyjny
ul. Czarna 4/1
15-395 Białystok
tel./fax. (85) 745 47 68


Konstrukcje nietypowe
Oferujemy wyroby firm:
Aktualności
Nowości
O firmie
Oferta
Kontakt
Poczta
Lokalizacja
Współpraca
Realizacje