2014 ZPHU "JOBIMET" Józef Bardłowski

Rożno-grille.

       Rożno-grille wykonane są z wysokiej jakości stali kwasoodpornej. Podstawową zaletą rożno-grilla jest obrotowy rożen ze specjalnymi uchwytami - widelcami, ruszt siatkowy o ruchomym położeniu, poręczna pólka na produkty, a także duża pojemność zbiornika na paliwo. Dzięki zastosowaniu regulacji, istnieje możliwość dowolnej regulacji wysokości położenia rusztu. Idealny do lokali gastronomicznych oraz większej liczby gości.


Grill składany (turystyczny).

       Grill składany wykonany z wysokiej jakości stali kwasoodpornej wyposażony w ruszt siatkowy o trzystopniowej regulacji położenia. Zastosowanie odpowiedniej techniki łączeniowej umożliwia łatwe i szybkie złożenie, po czym zajmuje niewiele miejsca w bagażniku. Dodatkowo, istnieje możliwość zamontowania nóg o odpowiedniej wysokości. Idealny do domu jak i na piknik.


Grill jachtowy.

       Ze względu na swoją konstrukcję grill ten przeznaczony jest na jachty, łodzie itp. Grill jachtowy posiada specjalne mocowanie rurowe które umożliwia jego montaż na specjalnie przystosowanych do tego uchwytach. Zastosowana rękojeść z blokadą umożliwia bezpieczne użytkowanie w trudnych warunkach. Aby nie dopuścić do nadmiernego nagrzewania się zbiornika zastosowano dodatkową blachę - unosząc tym samym palenisko i otrzymując swobodny obieg powietrza. Istnieje możliwość zastosowana dodatkowego specjalnego mocowania.


Garnek grillowy.

       Pojemnik w kształcie walca o pojemności ok. 40 l wykonany ze stali kwasoodpornej. Umocowany na specjalnym statywie umożliwiający podgrzewanie palnikiem gazowym.

  GRILLE /ROLLBARY / RUSZTY
Rozdzielnie elektryczne
Złącza kablowe
Skrzynki osłonowe
Słupy oświetleniowe
Wózki transportowe
Grille / Rollbary / Ruszty
Ślusarstwo budowlane
Konstrukcje stalowe
Kliny pokładu
Wyposaż. kontenerowców

Usługi
Sprzedaż

ZPHU "Jobimet"
Józef Bardłowski

NIP 542-001-17-57
ul. Usługowa 15
15-521 Zaścianki
tel. (85) 740 22 99
tel./fax. (85) 742 53 33
II zakład produkcyjny
ul. Czarna 4/1
15-395 Białystok
tel./fax. (85) 745 47 68

Konstrukcje nietypowe
Oferujemy wyroby firm:

Rollbar

       Szafka do napojów,  wykonana ze stali kwasoodpornej. Wyposażona w cztery koła, umożliwiające bezproblemowe przemieszczanie.Estetyczny wygląd oraz trwałość to niejedyne zalety tego typu sprzętu.

W ofercie dostępnych jest kilka wersji ROLLBARÓW.

zobacz zdjęcia...

Ruszty - narożne/prostokątne/kwadratowe

       Posiadamy w ofercie ruszty wykonane w całości ze stali, nakładane na dno pieca lub kominka. Pokład rusztu, wykonany jest z podłużnych prętów z prześwitem dla przepływu powietrza i udrożnienia z wypalonego drewna.

W ofercie dostępnych jest kilka wersji RUSZTÓW.

Ruszt narożny
zobacz zdjęcia...
Aktualności
Nowości
O firmie
Oferta
Kontakt
Poczta
Lokalizacja
Współpraca
Realizacje